آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » موشک‌هایی داریم که ‌رعشه بر تن صهیونیست‌ها می‌اندازد‌

موشک‌هایی داریم که ‌رعشه بر تن صهیونیست‌ها می‌اندازد‌

13930511000607_PhotoA

جانشین فرمانده کل سپاه نبرد جمهوری اسلامی ایران با آمریکا را راهبردی با مقیاس جهانی عنوان کرد و گفت: امروز ایران در حال صعود به ترازهای اقتدار جهانی است و این حاصل خون شهدای انقلاب اسلامی است.

سردار حسین سلامی بعد از ظهر امروز در نخستین کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان‌شرقی در تالار وحدت دانشگاه تبریز اظهار کرد: شهیدان شرافت و کرامت ملت ایران و اسلام هستند و درود می‌فرستیم بر شهیدان دفاع مقدس ایران که در حفظ، توسعه و ترویج اسلام از حیات و هستی خویش سرمایه گذاشتند.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) را نجات ملت ایران از بردگی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا توصیف کرد و افزود: حضرت امام (ره) با حرکت انقلابی خود عزت و آبرو به مسلمانان جهان بخشیدند و حریت و عظمت برای ایرانی اسلامی به ارمغان آوردند.

وی تصریح کرد: شهدا انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تندیس زنده فضیلت در متن جامعه اسلامی ما هستند که به برکت خون آنان تمدن بزرگ اسلامی در جهان پی‌ریزی شده و با تاسی از سالار شهیدان عظمت قیام عاشورا برای ما باورپذیر شد.

سردار سلامی افزود: خون شهدای ایران اسلامی منطقه امن جهانی را به منصه ظهور رساند در حقیقت اقتدار جهانی و صعود به مراتب بالای آن را باید برکت خون شهیدانی دانست که از جان و مال خود گذشتند و چراغ هدایت شدند.

دانشجویان الهام‌بخش حرکت‌های ضداستکباری

وی دانشجویان را نقش‌آفرین در حرکت‌های ضد‌استکباری خواند و گفت: دانشجویان ایران اسلامی همواره الهام‌بخش قیام علیه جور و ستم بودند و به خوبی می‌توان نقش آنان را در دفاع مقدس مشاهده کرد.

سردار سلامی افزود: بعد از جنگ تحمیلی نیز جوانان ایران اسلامی به عنوان دانشمند و نخبه توانستند انحصار علمی را شکسته و با عزم و اراده قوی به تولید محصولاتی بپردازند که در عرصه‌‌‌های‌ دفاعی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز انهدام ناو‌های‌ دریایی دشمنان ایران اسلامی دیگر افسانه و رویا نیست، اظهار کرد: شهدایی چون طهرانی‌مقدم و یارانش با دستیابی به ساخت موشک‌های بالستیک این رویای ما را تحقق عینی بخشیدند و به واسطه آن دشمن به خوبی می‌داند نمی‌تواند در عرصه نظامی به ما زور بگوید.

تفکر بسیجی عامل غلبه بر تحریم‌ها

وی در ادامه به ‌تحریم‌ها اشاره کرد و افزود: با تکیه به تفکر بسیجی می‌توان بر تحریم‌ها غلبه کرد‌.

سردار سلامی قول و فعل استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را سرپا تناقض خواند و اظهار کرد: حرف زدن از حقوق بشر و دفاع از آن با تولید ابزار و آلات شکنجه و به کارگیری آن در تناقض است و این چیزی است که امروز در آمریکا در حال رخ دادن است.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: انقلاب در باورها، اندیشه‌ها و با تحول در اذهان عمومی صورت گرفت و امام خمینی (ره) منظومه‌ عظیم از یک تفکر نوین را به بشریت عرضه کرد تا بتوان به پشتوانه آن در برابر زور قد علم کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار کرد:  قدرت‌های بزرگ در صدد برآمدند تا نظم و قاعده جهان را بسازند و بر‌اساس آن جهان را اداره کنند.

وی گفت: آنان می‌خواستند نقش‌های سیاسی، موقعیت‌های اقتصادی و وضعیت ما در روابط بین‌الملل و ‌در‌ نظام موازی قوای ژئوپلتیک جهانی میزان رشد اقتصادی، ارزش فرهنگی سقف پیشرفت علمی را تعیین کرده و مشخص کنند که با چه کسانی باید ارتباط داشته باشیم.

سردار سلامی گفت: انقلاب اسلامی شکل گرفت و در ادامه آن نظم کهن فرو پاشید و به ما شخصیت مستقل ملی بر‌اساس انقلاب اسلامی ارزانی داشت تا خود بر سرنوشت‌ خویش مسلط باشیم و مسیر رشد و توسعه علمی را تعیین کنیم.

فتح‌المبین‌های امروز ایران در عراق، سوریه و فلسطین

سردار سلامی تاکید کرد: فتح‌المبین‌های ما در عراق، سوریه و فلسطین نشان داد که تحولات میدانی و سیاسی عراق را ایران تعیین می‌کند.

وی گفت: کشور ما در مرحله‌ای از پیشرفت است که نشان ‌داد اراده آمریکا در هیچ جای منطقه جاری نیست.

سردار سلامی افزود: در شرایط کنونی امنیت رژیم صهیونیستی تبدیل به کابوسی وحشتناک شده و نشان می‌دهد آمریکا نتوانسته این رژیم را از معمای امنیت خارج کند چرا که هم اکنون در تقاطع ارتش حزب‌الله و گروه‌های فلسطینی قرار گرفته است.

وی در ادامه خواستار هوشیاری جوانان ایران اسلامی در خصوص توطئه‌ها و برنامه‌های فریبکارانه دشمن شد و تاکید کرد: دشمن امروز دیگر حتی به ظاهر جوانان ما هم رحم نمی‌کند، از این رو باید خیلی با دقت حرکت دشمن را رصد کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.