آخرین خبرها
خانه » اخبار ساختمان، عمران و معماری » نامه منتسب به ترکان ساختگی است
نامه منتسب به ترکان ساختگی است

نامه منتسب به ترکان ساختگی است

شک «صما» به یقین تبدیل شد
نامه منتسب به ترکان ساختگی است
در پی انتشارنامه منتسب شده به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در برخی از سایت‌ها و رسانه‌ها؛ روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان اطلاعیه‌ای را مبنی بر تکذیب نامه‌های ساختگی منتسب به ریاست شورای مرکزی صادر کرد.

به گزارش «صما» و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، اخیرا مشاهده شده است که برخی از سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی، نقل قول‌ها و یا نامه‌هایی از جانب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور منتشر کرده و موجبات نگرانی و تشویش خاطر جامعه مهندسی را فراهم نموده‌اند.

لذا این احتمال دور از ذهن نخواهد بود که این اقدامات با هدف ایجاد اختلاف بین سازمان نظام مهندسی و سایر نهاد ها اعم از دولتی، عمومی و خصوصی صورت پذیرفته باشد.

روابط عمومی و امو بین الملل سازمان نظام مهندسی ساختمان با محکوم نمودن اینگونه رفتارهای غیرحرفه‌ای و غیر اخلاقی و تکذیب این دسته نامه‌های ساختگی، از جامعه مهندسی و عموم سازمان‌ها دعوت می‌نماید تا به منظور اطلاع از دیدگاه‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان و ریاست شورای مرکزی، صرفا به سایت رسمی سازمان نظام مهندسی ساختمان مراجعه فرمایند.

لازم به ذکر است که دیروز «صما» با مقایسه نامه منتسب به اکبر ترکان با نامه های پیشین او از تفاوت های آشکار آن خبر داده بود.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.