آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی محرم با عنوان “سفره اشک” افتتاح شد

نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی محرم با عنوان “سفره اشک” افتتاح شد

13920805000437_PhotoA

معاون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج اظهار داشت: با برپایی این نمایشگاه هیئت‌های مذهبی استان البرز در کرج رفع نیاز می‌شوند.

علی اکبر میروکیلی مساحت نمایشگاه را ۲۴۰۰ متر مربع اعلام کرد و افزود: نزدیک به ۱۴ شرکت معتبر در نمایشگاه شرکت  کردند که ۴۰ غرفه از نمایشگاه را به خود اختصاص داده‌اند.

علی اکبر میروکیلی همچنین به برپایی نمایشگاه مذکور در تهران اشاره کرد و با بیان این که هر ساله فراهم کردن محصولات عاشورایی هیئت‌ها موجب ترافیک اتوبان تهران – کرج می‌شد، عنوان کرد: طبق تصمیم شورای اسلامی شهر کرج مقرر شد به منظور کاهش ترافیک این نمایشگاه در کرج نیز دایر شود.

معاون فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج در خصوص تخفیف محصولات به هیئت‌های عزاداری ادامه داد: با توجه به این که در سال‌های گذشته مبالغی برای کمک به هیئت‌ها در نظر گرفته می‌شد، امسال این مبالغ به صورت حواله و برای خرید از نمایشگاه در اختیار عزاداران حسینی قرار می‌گیرد.

میروکیلی اضافه کرد: در صورتی که خرید مازاد بر آمار حواله‌های توزیع شده نیاز هیئت‌ها باشد، تخفیف قابل توجهی برای عزاداران در نظر گرفته می‌شود.

این مسئول شرکت در نمایشگاه را برای عموم شهروندان آزاد عنوان کرد و گفت: غرفه مدیریت در نمایشگاه پاسخگوی انتقادات و پیشنهادات شهروندان است.

 

منبع: خبرزگاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.