آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » هدف دشمنان بر هم زدن اتحاد مسلمانان است

هدف دشمنان بر هم زدن اتحاد مسلمانان است

13920924000143_PhotoA

امام جمعه کرج گفت: هدف دشمنان بر هم زدن اتحاد مسلمانان است.

آیت الله سیدمحمد مهدی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: از آن جایی که بسیاری از موفقیت‌ها و پیشرفت‌های جهان اسلام ریشه در اتحاد و همدلی مسلمانان دارد لذا امروز دشمنان در نظر دارند تا اتحاد و همبستگی مسلمانان را هدف قرار داده تا بتوانند به اهداف خود برسند.
وی ادامه داد: لذا مسلمانان باید به این نکته اساسی و اتحاد و همبستگی خود بیش از پیش واقف باشند و اجازه ندهند که خدشه‌ای به این مهم وارد شود.
این مسئول گفت: خنثی سازی توطئه‌های دشمنان تنها با اتحاد و همدلی مسلمانان از بین خواهد رفت لذا جهان اسلام باید بیش از گذشته به اتحاد و همدلی خود توجه داشته باشد.
حسینی همدانی با تأکید بر بیداری اسلامی گفت: ترفند امروز دشمنان برائت مسلمانان از یکدیگر است لذا آنهایی که این موضوع را مطرح می‌کنند از جیب اجنبی بهره می‌برند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تشکر از برگزاری آیین‌های مختلف ۹ دی در استان البرز ادامه داد: مردم استان البرز بار دیگر اثبات کردند که حافظ آرمان‌های انقلاب و ولایت بوده و با حضور خود در مراسم‌های مختلف ۹ دی بار دیگر با آرمان‌های رهبری پیمانی مجدد بستند.
امام جمعه کرج به واقعه ۱۷دی ماه سالروز دستور ننگین رضا شاه در ۱۳۱۴ مبنی بر کشف حجاب در ایران اشاره کرد و بیان داشت: این نیز یکی از توطئه‌های شوم دشمنان علیه ملت مسلمان ایران بود.
حسینی همدانی خاطرنشان کرد: امروز نیز دشمن با استفاده از روش‌های دیگر در نظر دارد تا اهداف شوم خود را در کشور پیاده‌سازی کند لذا آگاهی و بصیرت مردم و به ویژه خانواده‌ها در این راه بسیار مهم است.
وی در بخشی دیگر از بیانات خود، خطاب به مسئولان استان البرز خواستار توجه ویژه و جدی به رفع مشکل بیکاری جوانان در این استان شد و گفت: مسئولان باید فکر اساسی و جدی را در این خصوص داشته باشند و راهکارهای اساسی را برای رفع معضل بیکاری اجرایی کنند.
امام جمعه کرج تأکید کرد: کاهش نرخ بیکاری یکی از مهمترین وظایف مسئولان البرز است که باید به درستی محقق شود.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.