آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » واحدهای آلاینده در استان البرز اعمال قانون می‌شوند

واحدهای آلاینده در استان البرز اعمال قانون می‌شوند

13930422000417_PhotoA

مدیرکل محیط زیست استان البرز گفت: با توجه به شرایط جوی و آلودگی هوا، واحدهای آلاینده در استان البرز اعمال قانون می‌شوند.

حسین محمدی اظهار داشت: متأسفانه برخی از صنایع فعال در استان البرز بدون توجه به آلایندگی‌هایی که دارند، فعالیت خود را ادامه می‌دهند.
وی تأکید کرد: نظارت بر این واحدها تشدید شده است و در صورت ادامه این روند با این واحدها به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

این مسئول با تأکید بر اینکه تیم‌های نظارتی از سوی این سازمان فعالیت خود را دو چندان کرده‌اند، افزود: به منظور تحقق اهداف مورد نظر گشت‌های شبانه نیز فعال شده است.
محمدی تصریح کرد: با توجه به بروز شرایط اضطراری کیفیت هوای کرج، برنامه گشت شبانه به منظور بررسی وضعیت زیست محیطی واحدهای صنعتی و برخورد قانونی با واحدهای آلاینده محیط زیست، در دستور کار اداره محیط زیست البرز قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه در طول هفته جاری کیفیت هوای اکثر شهرهای استان در شرایط نامناسب قرار داشته لذا پایش زیست محیطی واحدهای آلاینده در قالب برنامه‌های روزانه و گشت شبانه توسط کارشناسان و یگان حفاظت در اولویت کاری اداره محیط زیست کرج قرار گرفت و در این راستا از فعالیت واحدها و کارگاه‌هایی که سلامت انسان و محیط زیست را به مخاطره بیاندازد، با اخطار سریع جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری فارس

 

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.