آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » واکنش علمی متخصصین حقوقی کشور درقبال سرمایه های اقتصادی بلوکه شده چیست؟
واکنش علمی متخصصین حقوقی کشور درقبال سرمایه های اقتصادی بلوکه شده چیست؟

واکنش علمی متخصصین حقوقی کشور درقبال سرمایه های اقتصادی بلوکه شده چیست؟

اتحاد تنها راه مقابله با دشمن و صیانت از جان مردم و ارزش هاست ،بدترین دشمن ما-منافقان-راه نفوذ به ساختار انقلاب را ندارند.

 

مروری بر گفت و گوی ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز با مسئول دفتر اطلاع رسانی و رسانه سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز(روابط عمومی) در تبیین منظری از نگاه های رخنه اندازانه منافقان در نفوذ های اقتصادی کشور

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و رسانه سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

در پی روند پیگیری و رصد پیشرفت های مذاکرات توافق هسته ای میان سران قدرت های مادی و جمهوری اسلامی ایران زمانی که نوبت به تامین خواست های طرفین شد.

هر طرف اقدامی انجام داد که بنابر اخبار رسانه های داخلی و خارجی قابل رصد و پیگیری است.

در طی این بازه اتفاقات اقتصادی سرچشمه های موثری داشته که چه داخلی و چه خارجی همگی موثرند بر نگاه ها ،تاثیر های پرقوت مثل همیشه نظر رهبری ،موضع ایشان و تاثیر گیری و جهت گیری مردم در تاسی از پیام های ایشان و در خط قرار دادن خودشان در نظر کارشناسانه رهبر خود است.

این متن پیش درآمدی و توضیحی در مقدمه بررسی موضوعی بسیار مهم است از نظر دفتر اطلاع رسانی ورسانه سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز و گفت و شنود کوتاهی که در حاشیه جلسه ای درون سازمانی پیرامون خط مشی ها سازمان برگزار گردید و منجر به تهیه چند خطی نظر کارشناسانه و تخصصی ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران معماری استان البرز

در طی این گفت و گوی چند دقیقه ای که پیش از جلسه رسمی سازمان در موضوعات ارتباطات خارج از سازمان برگزار گردید جناب مهندس رضوانی فر در خصوص تیتر ما به اشاراتی پرداختند که بدنیست تا مورد ارزیابی و نگرشی علمی از کارگروه های تخصصی سازمان قرار بگیرد و متخصصین مهندس بسیجی از این راهکار ها نیز استفاده بیشتر کنند.

البته جای تعجبی ندارد که امروز روز که جامعه علمی ساختمان ما در جمع آوری نظرات متخصصان بسیجی اش از نظرات این قشر خردمند در حال استفاده است،قطعا کم نیست اثر محور های مطرح شده ایشان در زندگی حقیقی ما ،که توانسته ایم تا اینجا صبر در اجرای اقتصاد مقاومتی کنیم و مقدمات آن را در تلاش برای اجراهستیم.

اما لازم به بیان بودن این نکات برای قشری است که ناظر بر اعمال و اخبار واکنش های این جامعه(جامعه مهندسان بسیجی علم ساختمان) نسبت به اتفاقات هستند افرادی که به بررسی های اخبار بسیجیان بیش از عمل هاشان میپردازند چرا که دنبال کردن حقیقت ها سخت و سخت تر است  از بررسی و واکاوی تصویری از واقعیت ها و یا تصویر سازی از اتفاقات -همه ما میدانیم که در این بین یکی از موثر ترین حضور ها حضور جامعه ای استکه تامین مسکن مردم را بر عهده دارند تامین رفاه و آسایش مردم را برعهده دارند.

متخصصان صنعت ساختمان و فناوری های پیرامونی آن یکی از موثر ترین ها بوده و هستند.

 

پیام مهندس رضوانی فر/ریاست سازمان بسیج مهندسان عمران معماری استان البرز-در خلاصه نگاهی بر اتفاقات این گونه شناسانده شد که  اتحاد تنها راهی است که مارا در قبال دشمن مصون نگاه داشته ،بدترین دشمن ما منافقان راه نفوذ به هیچ سلولی از پیکره حکومت اسلامی را ندارند مگر با پشتیبان نگه بانی ما از موضوعاتی که یکی از این پشتیبان ها از اصل و اساس حقیقت اتحاد بر موضوعات موثر بر راه مشخص و درست ماست ،چون مبنای نگاه ما دینی واعتقادیست آن هم در دنیایی که مبنا بر اقتصاد و تامین سود و دفع ضرر است.

امروز در کشور ما اقشار مردم و سازمان ها و اجتماعات مردم ائم ازقومیت های قبیله ای و فرهنگی و دینی همگی وقتی فرمانی از نظرات مرجع تقلید موثر و رهبر سیاسی و فرهنگی شان در قبال موضوعی موضع گیری میکنند تمام سلیقه هاشان را در برداشت از اتفاقات کنار،موضع گیری هایشان در قبال احزابشان،خط مشی هاشان را کنار میگذارند،در نظامی جمعی در صفوف تحکیم نظر ولایت فقیه خود آرایش حمایتی و منظم نظامی میگرند تا جبهه مقابل بداند نظر مردم در پشت سره رهبرشان قرار دارد،یعنی هر سلیقه و نظر و ارزشی از نگاه اخلاقی در معیار بندی به شرطی اجرا میشود که از خطوط رهبرشان تخطی و کج روی نباشد.

مردم در اتفاقات مختلف موضع خود را عملی نشان دادند،تظاهرات ها و جشن ها و عزاداری ها مردمی همگی حاکی از حمایت های مردمیست.

منافقان کار خودشان را میکنند ،منافقان کار خود را حساب شده و دقیق انجام میدهند بر مبنای آموزش های حرفه ای به صورت تخصصی مطالب تربیت شده شان از قبل را بروز میدهند و از علمشان استفاده میکنند،غافل از حضور اجتماعات تخصصی و آموزش دیده اعتقادی که در اجتماعاتشان ساختار بندی و آگاهی سازی شده،امروز یکی از این مظهر های قدرت علمی و تخصصی در دفاع از حریم های معتبر ملی و عقیدتی اسلامی همین بسیج است.

بسیج همواره زنده و پاینده و پایدار است.

در خط گیری ها هم از مواضع رهبری اندکی برنامه خم شدن و کج شدن ندارد،هر زمان که نیاز به تدبیری باشد پیروی میکند و از متخصصان فداکار و رشیدش ،برادران وخواهران دینی نظر خواهی و تدبیر سنجی میکند.

نیازی به آمار گیری موضع قدرت های ثروتی هم ندارد،ثروت بسیجی اعتقاد و نگاهش به مبنای دینست.

 

 

ادامه خبر در مطلب دیگری در روزهای آتی نشرخواهد داده شد.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.