آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » پرداخت شهریه اضافه در تعدادی از واحدهای دانشگاه آزاد

پرداخت شهریه اضافه در تعدادی از واحدهای دانشگاه آزاد

13930628000158_PhotoA

دانشجویان ورودی ۹۳ مقطع دکتری دانشکده هنر معماری تهران مرکز، نسبت به دانشجویان همان مقطع در علوم و تحقیقات، مبلغ ۱۵ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۵۴ ریال شهریه ثابت بیشتری پرداخت می‌کنند.

شهریه ثابت رشته فلسفه هنر مقطع دکترای تخصصی در دانشکده هنر معماری تهران مرکز ورودی‌های۹۳ در نیمسال اول، با واحد علوم و تحقیقات تهران ورودی‌های نیمسال اول سال ۹۳ برای یک رشته همسان و دارای یک کُد، اختلاف قابل توجهی دارد.

دانشجویان ورودی۹۳ این مقطع در دانشکده هنر معماری تهران مرکز، مبلغ پانزده میلیون و ۱۰۶ هزار و ۵۴ ریال شهریه ثابت نسبت به دانشجویان همان مقطع با رشته یکسان در واحد علوم و تحقیقات ورودی سال ۹۳ بیشتر پرداخت می‌کنند.

شهریه ثابت دانشجویان علوم و تحقیقات ۳۰ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۴۲۰ ریال و شهریه ثابت دانشجویان واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد ۴۵ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۴۷۴ ریال است.

براساس این گزارش، این شرایط در حالی است که چندی قبل نیز خبری مبنی بر دریافت مبلغی حدود ۸۰ هزار تومان بابت درس وصایای امام خمینی(ره) از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده علوم انسانی علوم و تحقیقات دریافت شده است.

شایان ذکر است که مسئولان این دانشگاه تأکید کرده‌اند که درس وصایای امام خمینی (ره) بدون دریافت شهریه در این دانشگاه ارایه می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.