آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » پورشه‌سوران به جای نیازمندان سبد کالا گرفته‌اند

پورشه‌سوران به جای نیازمندان سبد کالا گرفته‌اند

145214_PhotoA

نماینده مردم اراک در مجلس با اشاره به اینکه بیش از ۱۰ هزار نفر از کسانی که خودروهای گران‌قیمتی مانند پورشه، بنز، سانتافه و… دارند سبد کالا گرفته‌اند، گفت: در مقابل کارگران ساختمانی، افراد بیکار، فاقد درآمد و آنها که امیدشان به این سبد کالا بود در فهرست دریافت آن قرار نگرفتند.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه در صحن علنی مجلس در تذکری شفاهی با اشاره به اینکه بیش از ۱۰هزار نفر از کسانی که خودروهای گرانقیمتی مانند پورشه، بنز، سانتافه و … دارند سبد کالا گرفته‌اند، گفت: در مقابل کارگران ساختمانی، افراد بیکار، فاقد درآمد و آنها که امیدشان به این سبد کالا بود در فهرست دریافت آن قرار نگرفتند.

وی اینگونه فهرست‌نویسی را دور از تدبیر برشمرد و با تقاضا از دولت برای دقت در قبال دریافت کنندگان سبد کالا اظهار داشت: این سبد باید در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد.

آصفری در بخش دیگر تذکر خود خطاب به معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور، گفت: آلودگی هوا و محیط زیست را نمی‌توان با برگزاری کنگره و همایش‌های سیاسی حل کرد؛ اکنون بیش از ۵۰۰هزار هکتار از هامون و مقدار زیادی از اراضی تالاب اراک بدون استفاده مانده و در نتیجه بی‌توجهی سازمان محیط زیست روزبه‌روز از بین می‌رود.

وی با یادآوری آلودگی زیاد هوا برای مردم اراک و اقصی‌نقاط کشور از ابتکار خواست نسبت به بحث محیط زیست توجه ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده مردم اراک در مجلس در تذکر سوم خود گفت: آقای معاون اول چند روزی که در رسانه‌ها بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی را مطرح می‌کنند اما اینگونه رفتار کردن نمی‌تواند مبارزه با مفاسد را عملیاتی کند و باید کار اجرایی صورت گیرد.

وی با تأکید بر ضرورت برخورد با کسانی که وام‌های میلیاردی از بیت‌المال گرفته و بازپرداخت نکرده‌اند اظهار داشت: در مورد بیکاری توقع ما از دولت این است که به جای برخورد با منتقدان نسبت به حل معضل بیکاری که گریبانگیر همه مردم است اقدام کند.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.