آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » کرج نیازمند ایجاد ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی جدید است

کرج نیازمند ایجاد ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی جدید است

1111111

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: کلانشهر کرج برای رسیدن به استانداردها در زمینه داشتن ایستگاه‌های آتش‌نشانی نیازمند ۲۲ ایستگاه دیگر است.

حسن مدیرروستا پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از برخی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی اظهار کرد: در شهرستان کرج و فردیس هم اکنون ۲۶ ایستگاه آتش‌نشانی فعال است.

وی ادامه داد: برای رسیدن به استانداردهای لازم در زمینه ایمنی باید علاوه بر ایجاد ایستگا‌ه‌های آتش‌نشانی، تعداد تجهیزات ایمنی را در این اماکن بیشتر کرده تا بتوانیم در مواقع ضروری به کمک حادثه‌دیدگان بشتابیم.

مدیرروستا سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را یکی از سازمان‌های مهم دانست و گفت: ۱۰۰ درصد فعالیت این بخش خدماتی بوده و بخشی از اعتبارات این دستگاه به تأمین نیرو و تجهیز امکانات آن اختصاص دارد.

وی اظهار کرد: دو عامل در استانداردسازی فضای آتش‌نشانی موثر است که یکی از آنها افزایش ایستگاه‌ها و تجهیزات است و دیگری به کارگیری منابع انسانی کارآمد می‌باشد.

بهره‌برداری از ۳ ایستگاه تا پایان سال‌جاری

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: کلانشهر کرج برای رسیدن به استانداردها در زمینه داشتن ایستگاه‌های آتش‌نشانی نیازمند ۲۲ ایستگاه دیگر است.

مدیرروستا در بخشی دیگر از سخنان خود از بهره‌برداری از سه ایستگاه آتش‌نشانی تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: در این راستا همچنین ۹ ایستگاه نیز در دست احداث است.

 

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.