آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » کمبودها و نیازهای البرز در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار می گیرد
کمبودها و نیازهای البرز در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار می گیرد

کمبودها و نیازهای البرز در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار می گیرد

کمبودها و نیازهای البرز در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار می گیرد
کرج -ایرنا- دبیر کاروان تدبیر و امید با تاکید بر اینکه وعده های دولت تعهد نظام جمهوری اسلامی است و باید در جهت تحقق آن تلاش کرد، گفت: کمبودها و نیازهای البرز در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار می گیرد.
کمبودها و نیازهای البرز در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار می گیرد
به گزارش ایرنا، از استانداری البرز، محمدرضا صالحی روز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز، افزود: با توجه به تازه تأسیس بودن استان البرز کمبودها و نیازها در سفر رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید مورد توجه خواهد بود.
وی با تأکید بر لزوم کارشناسی شدن طرح ها و پروژه های عمرانی که قرار است در سفر کاروان تدبیر و امید در استان به بهره برداری برسد، ادامه داد: پروژه هایی که در آستانه افتتاح قرار دارد در اولویت برنامه ریزی ها قرار گیرد.
صالحی گفت: احصاء ظرفیت ها و تهیه لیست پروژه های نیمه تمام استان مهم بوده و بر ضرورت تکمیل آنها تأکید می شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه های روتین و مشخصی در سفر ریاست جمهوری به استان ها وجود دارد که بر اساس ظرفیت های هر استان اجرایی خواهد شد.
دبیر کاروان تدبیر و امید با بیان اینکه زمان سفر رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید به استان البرز هنوز مشخص نیست، گفت: آمادگی استان برای میزبانی این سفر امری ضروری است.
صالحی با اشاره به پایین بودن سطح سرانه های این استان تازه تأسیس نیز گفت: به طور قطع تلاش می شود کمبودهای این استان جوان در سفر رئیس جمهوری مورد توجه قرار گیرد.
در این نشست دبیرکاروان تدبیر و امید از فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا نیازها و طرح ها را احصاء و اولویت ها را در رایزنی با وزارتخانه مطبوع در قالب طرح های نهایی به استاندار البرز اعلام کنند.
استاندار البرز نیز دراین نشست گفت: قبل از سفر باید مقدمات سفر ریاست محترم جمهوری در استان را فراهم کنیم.
سید حمید طهائی با اشاره به پایین بودن سرانه های استان تازه تأسیس البرز در تمامی حوزه ها اعم از راه، بهداشت و درمان، تأمین آب شرب، ادامه داد: شاخص های البرز در مقایسه با سایر استان های کشور استان ها در رتبه ۲۸ قرار دارد و همین امر نیز توجه هیئت محترم دولت را به این استان می طلبد.
وی با بیان اینکه سفردکتر روحانی نخستین سفر هیئت دولت تدبیر و امید به این استان است، افزود: انتظار می رود مدیران استان آمادگی کامل را در این زمینه داشته باشند.
استاندار البرز از تصویب۲۷ مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهر سازی در امور تولیدی در شورای برنامه ریزی استان خبر داد.
دراین نشست به بررسی پیشنهادات کارگروه های تخصصی (کارگروه امور زیر بنایی و شهرسازی) و فرآیند تقاضاهای احداث مجتمع اقامتی – پذیرایی و احداث سیلوی پرداخته شد .
در این جلسه با به رأی گذاشتن۲۷ مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهر سازی در شورای برنامه ریزی همه موارد بند به بند مورد بررسی اعضا قرار گرفت.
مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان البرز مربوط به امور تولیدی و زیربنایی در استان که شامل احداث سیلوی غلات با ظرفیت تولید سالیانه ۱۲۰هزار تن گندم ، احداث سوله ، اتاقک، مرمت و بازسازی ،دیوارکشی، احداث گلخانه سازه سبک ، توسعه و گسترش فضا جهت تاسیس پارک ملی زیست فناوری، احداث تاسیسات جانبی پرورش ماهی ،احداث مجتمع اقامتی – پذیرایی، احداث بنای کارگری، احداث اتاق پمپاژ و توسعه گاوداری به مساحت ۳۰۵۵ متر مربع بود.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.