آخرین خبرها
خانه » اخبار سازمان بسیج مهندسین » گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است

900

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین ادارات این شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

دکتر ایرانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج، در این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش هفته دفاع مقدس گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، از مهمترین ارزش های ملی نظام جمهوری اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. وی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی مناسب دستگاههای شهرستان کرج برای اجرای هر چه بهتر برنامه های این هفته متناسب با شان و منزلت مقدس این هفته، از مدیران کلانشهر کرج خواست برای ترویج فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و انتقال آن به نسل های آینده، برنامه ریزی کنند.

دکتر ایرانی، گفت: اقتدار و امنیتی که امروز در نظام جمهوری اسلامی حاکم است، به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حاصل شده است و بر همه ما لازم است با حفظ یاد و خاطره شهدای عزیز و حفظ ارزش های دفاع مقدس، دین خود را به آنان که صاحبان نظام جمهوری اسلامی هستند ادا کنیم و برنامه ها به گونه ای باشد که مردم برگزار کننده مراسم باشند.

حمیدوند، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان کرج نیز با تبریک ایام دفاع مقدس، به اهمیت اجرای برنامه ها متناسب با ایام نامگذاری شده در هفته دفاع مقدس تاکید کرد.

در این جلسه مسئولین ادارات شهرستان کرج به اعلام برنامه های خود پرداخته و هماهنگی های لازم برای اجرای بهینه برنامه ها را با فرمانداری ویژه شهرستان کرج انجام دادند.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.