آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » ۱۵۳ رقم محصول کشاورزی زیر پوشش بیمه قرار دارد
۱۵۳ رقم محصول کشاورزی زیر پوشش بیمه قرار دارد

۱۵۳ رقم محصول کشاورزی زیر پوشش بیمه قرار دارد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی:
۱۵۳ رقم محصول کشاورزی زیر پوشش بیمه قرار دارد
کرج- ایرنا- قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی کشور گفت: ۱۵۳ رقم محصول کشاورزی در کشور و ۲۰۴ خطر در زمینه تهدید محصولات کشاورزی زیر پوشش بیمه قرار دارد.
[۱۵۳ رقم محصول کشاورزی زیر پوشش بیمه قرار دارد]

به گزارش ایرنا، محمدابراهیم حسن نژاد روز سه شنبه در نشستی که با حضور اعضای ستاد بیمه و نظام مهندسی کشاورزی استان البرز در محل بانک کشاورزی استان برگزار شد، افزود: ضوابط بیمه ای محصولات کشاورزی به نظر سخت است ولی دستورالعمل های بیمه ای در این بخش شفاف هستند.
وی، توسعه کمی بیمه محصولات کشاورزی کشور را نسبت به سایر کشورها بسیار مناسب اعلام کرد و گفت: از لحاظ پوشش بیمه محصولات کشاورزی، ایران جزو پنج کشور برتر دنیا هستیم.
وی با تاکید بر اینکه مسائل و مشکلات بیمه محصولات کشاورزی در سطح عالی با حضور در سازمان برنامه و بودجه مطرح و تصمیمات مناسبی در این زمینه اتخاذ می شود،از معاونت های برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خواست نسبت به معرفی رابط بیمه به صندوق بیمه محصولات کشاورزی اقدام کنند.
حسن نژاد به کمک تاثیرگذار بیمه محصولات کشاورزی و گسترده کردن چرخه فروشندگان و بازاریان بیمه این محصولات برای توسعه صنعت بیمه اشاره کرد و افزود: بیمه محصولات کشاورزی و دامی برای کشاورزان و تولیدکنندگان آرامش به همراه می آورد.
وی به تشکیل منظم جلسات ستاد بیمه در استان ها تاکید کرد و گفت: مصوبات ستاد بیمه در استان ها مورد توجه قرار می گیرد و به دستور العمل تبدیل می شود و بایستی کمک های صندوق بیمه در جهت تقویت بیمه های کشاورزی باشد.
قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی کشور با تاکید بر اینکه در صندوق بیمه کشاورزان به دنبال سود نیستیم، گفت: باید برای کشاورزان ایجاد انگیزه کنیم که به سمت بیمه گرایش پیدا کنند بی برنامگی و عدم شفافیت در برخورد با کشاورزان باعث دوری این قشر زحمتکش می شود.
حسن نژاد با اشاره به اینکه ضوابط بیمه ای کمی سخت به نظر می رسد، گفت: در کشور ۹۰۰ دستورالعمل بیمه ای داریم به هر میزان که دستورالعمل ها بالا باشد ضوابط بیمه ای هم سخت می شود.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.