آخرین خبرها
خانه » اخبارعمومی » ۲ سالن ورزشی در منطقه ۱۱ کرج احداث می‌شود

۲ سالن ورزشی در منطقه ۱۱ کرج احداث می‌شود

13920502000667_PhotoA

شهردار منطقه ۱۱ کرج بر توسعه سرانه‌های ورزشی در این منطقه تأکید کرد و گفت: دو سالن ورزشی در این منطقه احداث می‌شود.

مجتبی اسکندری ظهر امروز در حاشیه بازدید از سرانه‌های ورزشی در این منطقه اظهار داشت: در این راستا باید با شناسایی اراضی خالی مستعد احداث سالن‌های ورزشی، مراتب را از طریق اداره کل ورزش و جوانان پیگیری و نسبت به افزایش سرانه‌های ورزشی در این منطقه اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی عنوان کرد: در شرایطی که دشمنان انقلاب اسلامی از طریق جنگ نرم به دنبال انحراف گفتاری و رفتاری نسل جدید هستند، فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی از جاذبه لازم برای جذب جوانان و جلوگیری از غرق شدن آنان در گرداب مشکلات اجتماعی و فرهنگی برخوردار هستند و از این رو، افزایش سرانه‌های ورزشی باید به دغدغه‌ای برای تمام نهادهای فرهنگی تبدیل شود.

شهردار منطقه ۱۱ کرج یادآور شد: شهرداری کرج طی سالیان اخیر از احداث تعدادی سالن و زمین چند منظوره ورزشی در سطح محلات منطقه ۱۱ حمایت‌های لازم را داشته و بر اساس وعده‌ها احداث دو سالن ورزشی در کلاک بالا و پایین در اولویت است.

اسکندری ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی و همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان البرز بتوانیم نسبت به احداث سالن ورزشی در خط ۴ حصار نیز اقدام کنیم.

در ادامه این بازدیدها عضو شورای شهر کرج نیز طی سخنانی گفت: مدیریت شهری برای احداث زمین چند منظوره ورزشی بودجه تخصیص می‌دهد.

حمیدرضا ابوالحسنی بر حمایت مادی و معنوی مدیریت شهری از احداث زمین چند منظوره ورزشی در کنار این مجموعه تاکید کرد.

وی تأکید کرد: ورزش سدی در برابر آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی است و در پیشگیری از گرایش جوانان به سمت مواد مخدر و سایر ناهنجاری‌ها نقش به سزایی دارد.

این مسئول کمک به اشاعه ورزش‌های همگانی در جامعه و همچنین حمایت مادی از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی را یکی از رسالت‌های اجتماعی مدیریت شهری برشمرد و گفت: اکنون رقابت‌های ورزشی به میدانی برای عرض اندام دولت‌ها برابر یکدیگر تبدیل شده و با بالا رفتن پرچم کشورهای پیروز در میدان مسابقات جهانی، بر نام و آوازه ملت‌ها افزوده می‌شود و از ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نیز حایز اهمیت است.

ابوالحسنی، برخورداری جوانان در مناطق محروم و کم برخوردار از امکانات رایگان ورزشی و ایجاد بستر حرفه‌ای برای شناسایی و پرورش استعدادها را حق مسلم آنان دانست و ادامه داد: احداث سالن‌های چند منظوره ورزشی از طریق دایر کردن سوله‌های سرپوشیده یکی از سیاست‌های مطلوب در حوزه افزایش سرانه‌های ورزشی است که خوشبختانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این زمینه پیشرو است و در هفته بسیج نیز شاهد گشایش یک هزار سوله ورزشی در سراسر میهن اسلامی به ویژه مناطق محروم بودیم.

این عضو شورای شهر کرج از کلاک بالا و پایین به عنوان مناطقی محروم و در عین حال قهرمان خیز یاد کرد و خاطرنشان کرد: در صورتی که حمایت‌های لازم از فعالیت‌های ورزشی جوانان وجود داشته باشد، به طور قطع آنان با قدرشناسی و افتخارآفرینی برای ایران کوچک، این زحمات را به بهترین نحو جبران ممکن می‌کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.