آخرین خبرها
خانه » اخبار استان البرز » ۲ هزارمیلیارد ریال پروژه در دست تکمیل است
۲ هزارمیلیارد ریال پروژه در دست تکمیل است

۲ هزارمیلیارد ریال پروژه در دست تکمیل است

شهردار کرج:۲ هزارمیلیارد ریال پروژه در دست تکمیل است
کرج-ایرنا- شهردار کرج با اشاره به اجرایی شدن ده ها طرح کوچک و بزرگ عمرانی دراین کلانشهر، گفت: ۲ هزارمیلیارد ریال پروژه عمرانی دردست تکمیل داریم.
[شهردار کرج:۲ هزارمیلیارد ریال پروژه در دست تکمیل است]

به گزارش ایرنا، علی ترکاشوند شامگاه چهارشنبه درآیین گشایش تقاطع غیرهمسطح شهدای غواص درعظیمیه کرج از گشایش سه تقاطع جدید غیرهمسطح تا سه ماه آینده در کرج خبرداد.

وی بیان داشت: تقاطع غیر همسطح میانجاده ، فاز اول تقاطع بزرگ حصارک و تقاطع حامی در شرق کرج پروژه های عمده ترافیکی است که پیش بینی می شود تا اواخر شهریور به بهره برداری برسد.

ترکاشوند گفت: امسال ۱۲ هزارمیلیارد ریال بودجه برای طرح های عمران شهری کرج اختصاص یافته است.

شهردار کرج با اشاره به بودجه ۱۶ هزار میلیارد ریالی سال ۹۴ این کلانشهر اظهار داشت:بخش عمده بودجه و فعالیت های شهرداری به اجرای پروژه های عمرانی

اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: به رغم محدودیت های اعتباری در کشور، شهرداری کرج با تقبل بخشی از پروژه های ملی دراستان البرز به کمک دولت آمده است.

شهردار کرج افزود: با عزم جهادی برای تحول در ساختارعمرانی مرکز استان البرز امکانات شهری را بسیج کرده ایم.

وی، عمده ترین مشکل دراجرای برخی طرح های عمرانی مانند تقاطع های غیرهمسطح حامی و حصارک را وجود معارضان ذکر کردوگفت: این موانع درواقع سبب تاخیر در اجرای این پروژه ها شده است که البته بخش عمده آنها برطرف شده است.

ترکاشوند بیان داشت:به عنوان مثال تقاطع زیرگذرشهدای غواص یکی از پروژه های پرمعارض بود که با تدبیر و اتخاذ راهکارهای مناسب این موانع برطرف شد.

وی تاکید کرد:هرچند کمبود نقدینگی و فشار مالی شهرداری را با مشکلاتی مواجه کرده لیکن عزم و اراده شورا و شهرداری بر اتمام پروژه های عمرانی است.

شهردار کرج با قدردانی از همراهی و همکاری شورای اسلامی شهر گفت:این وحدت و انسجام گره گشای مشکلات شهری شده است.

به مناسبت ماه مبارک رمضان سه پروژه عمرانی تقاطع زیرگذر شهدای غواص عظیمیه و استخر شنا و پارکینگ طبقاتی در حصارک کرج به بهره برداری رسید.

جوابی بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.